czwartek, 22 listopada 2012

Cd.... *.*

                                                       Oto cd ! ;)


Jestem człowiekiem wierzącym. Uważam, że wiara jest człowiekowi do zbawienia koniecznie potrzebna. Dodaje mi otuchy, sprawia, że się nie poddaje się i nie tracę nadziei, chociaż czasem jestem bardzo załamana, gdy coś mi się nie udaje. Myślę, że bez wiary nie jeden człowiek by się załamał. Trudno jest mi być optymistką lecz moja przyjaciółka sprawia, że zawsze  na mojej twarzy pojawia się uśmiech.  Każdy człowiek powinien mieć w życiu taką wyjątkową osobę. Gdy czynimy zło, wszyscy się od nas odwracają, wszystko straciliśmy, zniszczyliśmy sobie życie, wtem zwracamy się do Boga po otuchę. Liczymy na to, że nam pomoże. Jako jedyny w takiej chwili rozłoży swoje ramiona i podaruje nam swoje serce. Ludzie nie wierzący nie wyznają żadnej religii. Mają ku temu swoje powody. Jest to dla nich, albo nierealne, bo nie ma ( dla nich ) na to żadnych dowodów, albo Bóg pozbawił ich ukochanej osoby.. Wtedy przestajemy wierzyć w Boga i odwracamy się od niego pod wpływem emocji i bezsilności. Lecz wszystko polega na tym, ze nawet pomimo tego, że nie spełniło się to o co tak bardzo walczyliśmy, nie odwrócimy się od Boga. Dalej będziemy się do niego modlić i kochać go całym swoim sercem, oraz to, że :

"Błogosławiony ten, kto wierzy, choć nie widział". 

Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz wytrwałości w życiu codziennym !

Aby wasze prośby i marzenia się spełniły !

Bless ! 

Flower of hope. 


To takie moje małe rozważania na różne tematy. Zapraszam do czytania, obserwowania i komentowania, mile widziana krytyka. Chętnie wejdę też i na wasze blogi. Piątek już jutro!  Miłego weekendu ! ^____^
9 komentarzy:

 1. fajnie tu :)
  Obserwuję :)
  http://free-to-be-myself-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jestem ateistką, ale jak to sama ładnie nazwałaś "mam ku temu swoje powody" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mądre słowa i zgadzam się z nimi w 100 % ;P Dziękuje, że odwiedziałaś mój blog i zostawiłąś komentarz ;) Zapraszam ponownie, ja tez poataram się wpadac tutaj lub na inne Twoje blogi ;P http://my-name-is-shiwa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Ci za ten przemiły komentarz:) Obserwuję CIę:) przepraszam, że piszę dzisiaj tak mało, ale po prostu nie mam czasu. ale obiecuję, że kolejne komentarze będą dłuższe i bardzo szczere:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdy to czytam, to.. o kurde. Ja jestem ateistką i cholernie zazdroszczę ludziom takim jak ty. Macie tego waszego Boga i dzięki temu wasze życie jest łatwiejsze bo, on ciągle z wami jest. Ja nie potrafię w niego uwierzyć, po prostu coś we mnie mówi mi "nie". Po za tym uważam tez że, człowiek często znajduję się w tak krytycznej sytuacji, jest takim pieprzonym potworem, a przecież w bibli jest napisane że, został stworzony na podobieństwo Boga, że o wiele lepiej dla ludzkości żeby Boga po prostu nie było. Po za tym kościół katolicki to jedna wielka sekta i nie obrażaj się, ale mam naprawdę mnóstwo powodów by tak sądzić. Mogę Ci o nich opowiedzieć, ale w prywatnej rozmowie, napisz jakbyś chciała.

  PS: Skoro to co piszesz nie ma znacznie, czego dowiedziałam się w opisie to po co prowadzisz bloga? ;P

  PS 2: Z twojego nie ważnego opisu wynika że, mamy wiele wspólnych zainteresowań :)

  Pozdrawiam ;**

  OdpowiedzUsuń